Майже 20 пляжів Рівненщини готові до купального сезону

Але купатися поки що не можна

До купального сезону на Рівненщині підготували 18 пляжів.

Близько півтора десятка з них уже обстежили фахівці обласної аварійно-рятувальної служби на водних об’єктах, з якою щороку укладають спеціальні договори. Утім, через велику кількість хворих на коронавірусну інфекцію їх досі не відкрили, а купатися на Рівненщині поки що заборонено, розповів перший заступник голови ОДА Сергій Подолін:

Ми розуміємо, що люди вже хочуть відпочивати на водоймах, але рішення державної комісії з надзвичайних ситуацій щодо дозволу на початок їх роботи у нас в області поки немає. Ми й далі відстежуватимемо епідситуацію на Рівненщині і як тільки ми зрозуміємо, що дозвіл на відкриття пляжів можна давати, ми відразу відкриємо ці пляжі.

Нагадаємо, що зазвичай купальний сезон починається 15 травня. Однак цьогоріч масові скупчення людей – навіть на свіжому повітрі – під заборою.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень