Майже 20 пляжів Рівненщини готові до купального сезону

Але купатися поки що не можна

До купального сезону на Рівненщині підготували 18 пляжів.

Близько півтора десятка з них уже обстежили фахівці обласної аварійно-рятувальної служби на водних об’єктах, з якою щороку укладають спеціальні договори. Утім, через велику кількість хворих на коронавірусну інфекцію їх досі не відкрили, а купатися на Рівненщині поки що заборонено, розповів перший заступник голови ОДА Сергій Подолін:

Ми розуміємо, що люди вже хочуть відпочивати на водоймах, але рішення державної комісії з надзвичайних ситуацій щодо дозволу на початок їх роботи у нас в області поки немає. Ми й далі відстежуватимемо епідситуацію на Рівненщині і як тільки ми зрозуміємо, що дозвіл на відкриття пляжів можна давати, ми відразу відкриємо ці пляжі.

Нагадаємо, що зазвичай купальний сезон починається 15 травня. Однак цьогоріч масові скупчення людей – навіть на свіжому повітрі – під заборою.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень