Пляжний сезон і басейни. Чи безпечно їх відвідувати після карантину?

В Україні можливість зараження через воду тільки вивчають

Міністерство охорони здоров'я наразі вивчає можливість передачі коронавірусу через воду. Це стосується басейнів, річок, озер, а також морів, — повідомляє видання Vrogode.ua.

Якщо такий шлях передачі інфекції визнають малоймовірним, то українцям дозволять купатися в річках, морях, озерах і басейнах після пом'якшення карантину, — розповів в ефірі UA:Українське радіо головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

За його словами, рішення про можливість купання у водоймах уряд прийматиме найближчим часом.

Спортзали ми відкриваємо на другому етапі, а щодо басейнів є проблема, оскільки ми тільки вивчаємо питання, чи може передатися вірус через воду. І це питання буде також стосуватися пляжів, — сказав Ляшко.

І хоча офіційного дозволу на відкриття пляжів й басейнів в Україні ще немає, деякі європейські країни таку можливість уже вивчають. З’являлися повідомлення, що в Іспанії навіть хлорували пляжі.

Наприклад, Вища рада з наукових досліджень Іспанії (CSIC) назвала купання в морі абсолютно безпечним. Вони аргументують це з тим, що солона вода і сонячне ультрафіолетове випромінювання перешкоджають поширенню COVID-19.

Що стосується річок, ризик зараження мінімальний через наявність течії. Загроза зараження не в воді, а в респіраторних виділеннях людей. Тому дуже важливо дотримуватися дистанції й після карантину.

 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень