Водіїв рівненських маршруток зобов’яжуть возити школярів за дві гривні

Недобросовісних водіїв рівненських маршруток штрафуватимуть та навіть позбавлятимуть можливості працювати, якщо вони вимагатимуть у школярів повну вартість проїзду

У маршрутках Рівного повісять оголошення, яке фактично підтверджуватиме вказівку профільного управління про те, щоб проїзд для школярів коштував дві гривні. Ситуацію пояснив голова постійної комісії міськради Рівного з питань транспорту, зв’язку та екології Олександр Нестерук:

Члени комісії звернулись з протокольним доручення до начальника управління транспорту і зв’язку Рівненської міської ради із проханням розвісити по маршрутках оголошення. У них хочемо вказати, що проїзд для школярів до кінця цього навчального року коштуватиме дві гривні.

Нестерук пояснив, що водій маршрутки може вимагати в старших учнів пред’являти учнівський квиток.

Міські депутати навіть пообіцяли боротись із свавіллям водіїв міських маршруток, які часто з учнів вимагали повної плати за проїзд.

Між тим, днями у коментарі «Радіо Трек» начальник міського управління транспорту і зв’язку Віталій Миронюк повідомляв, що власники маршрутних таксі «з власної волі погодились возити школярів Рівного за старою ціною – дві гривні».

Нагадаємо, відсьогодні, 23 березня, проїзд в міських маршрутках коштує чотири гривні.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень