Вночі у Рівному гасили палаючий автомобіль (ФОТО/ВІДЕО)

Вогонь знищив салон машини

Вночі на вулиці Євгена Коновальця у Рівному згорів автомобіль марки «Peugeot Partner», 2007 року випуску. Повідомлення про займання рятувальникам надійшло о 03.25, розповідають в прес-службі ДСНС:

На момент прибуття вогнеборців на місце події передня частина та салон автомобіля були повністю охоплені вогнем, загрози поширення вогню на інші транспортні засоби не було.

Вже о 03:40 пожежу ліквідували. Вогонь повністю знищив салон автомобіля та пошкодив моторний відсік. Обставини та збитки встановлюються. За інформацією правоохоронців, автомобіль «Peugeot Partner» належить 44-річному рівнянину. Транспортним засобом користувався 27-річний житель Рівного. В поліції розпочали кримінальне розслідування за фактом пошкодження майна, однак остаточне процесуальне рішення прийматиметься після наданого працівниками ДСНС акту пожежі, де зазначатиметься причина загоряння транспортного засобу. 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень