Влада Рівного визначила, що таке «ГРОМАДСЬКЕ МІСЦЕ» та де тримати ізольованих

На комісії

У Рівнераді визначили, що таке громадське місце.

Нагадаємо, що міський голова Володимир Хомко в ефірі Радіо Трек пояснив, що чіткого визначення громадського місця в законодавстві немає, однак перебування обмежується карантинними заходами.

Тож у Києві дозволили встановити це поняття місцевому самоврядуванню.

Спецкомісія з надзвичайних ситуацій сьогодні на засідання склала таке визначення.

Громадським місцем Рівнерада вирішила називати:

  • території загального користування: вулиці, майдани, площі, бульвари, проспекти, провулки, узвози, проїзди, пішохідні та велосипедні доріжки, сквери, дитячі та спортивні майданчики, стадіони, підземні переходи, парки (в тому числі гідропарки та парки культури і відпочинку), рекреаційні зони, сади, пляжі, кладовища, інші території загального користування;

 

  • приміщення органів державної влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій (зокрема, але не виключно: заклади торгівлі закритого і відкритого типів (в тому числі торгові ряди та ринки), надання послуг тощо) усіх форм власності, готелів та аналогічних засобів розміщення громадян, гуртожитків, вокзалів та аеропорту;

 

  • транспорт (у тому числі, який працює у режимі регулярних спеціальних перевезень), зупинки громадського транспорту;

 

  • прибудинкові території, під'їзди житлових будинків;

 

  • території підприємств, установ, організацій та закріплені за ними території на умовах договору;

 

  • території навколо культових споруд в радіусі 200 метрів;

 

  • ліфти і таксофони.

Місцями обсервації на період карантину визначили «Дитячий санаторно-оздоровчий комплекс «Електронік Рівне» та хостел «Гранат», що у Рівному на Данила Галицького.

Комісія вирішила ЗАБОРОНИТИ перебувати на вулицях без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус. Самовільно залишати місця обсервації (ізоляції).

 Дозволити:

Перевезення пасажирів. міським електричним транспортом в межах кількості місць для сидіння при дотриманні відповідних санітарних і протиепідемічних заходів.

Роботу медичного центру «Endo Clinic» , розміщеного на території Міської лікарні.

Особам, які під час карантину перебувають на робочих місцях, заборонено без крайньої потреби залишати приміщення, де вони працюють.

В протоколі є ще низка рішень щодо посилення заходів підтримки малозахищених верств населення та доставки продуктових наборів пенсіонерам. Текст протоколу подаємо нижче:

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень