Вкрав куртку прямо з манекена: Житель Рівненщини може сісти за ґрати на 8 років (ФОТО)

Крадену річ він навіть не сховав – йшов вулицею з одягом, на якому була бирка, у руках

Колаж: Радіо ТРЕК Фото: Головне управління Нацполіції у Рівненській області

Учора, 8 грудня, на вулиці Д. Галицького у Дубні невідомий зняв куртку з манекена, що стояв на вулиці біля магазину, та втік із місця злочину.

Крадіжку побачив небайдужий перехожий. Він повідомив про це власницю крамниці, а та — на спецлінію 102.

За допомогою камер відеоспостереження слідчо-оперативна група  встановила, що до злочину може бути причетний 34-річний житель Дубенського району.

Орієнтовно за пів години на одній із вулиць райцентру чоловіка, який підпадав під орієнтування, та ніс у руках верхній одяг з биркою, побачили патрульні поліцейські. Зловмисника доправили у відділ поліції.

 

34-річний житель району, який нещодавно звільнився із місць позбавлення волі, у скоєному зізнався.

За скоєне зловмиснику може загрожувати черговий строк — до 8 років за ґратами.

Тривають слідчі дії.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень