Військовий ліцей в Острозі хочуть перейменувати

Присвоїти ім’я Великого гетьмана Литовського

Перейменування «Острозького обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою» наступного тижня розглядатиме сесія обалсної ради.

Під час роботи постійної комісії обласної ради з економічних питань та комунальної власності її члени підтримали рішення про присвоєння ліцею імені Костянтина Івановича Острозького.

За словами заступника начальника обалсного управління освіти Ольги Ладюк, таке рішення було прийнято на зборах трудового колективу закладу, а також за результатами громадського обговорення та з урахуванням історичної довідки про Костянтина Івановича Острозького.

Нагадаємо, Острозький Костянтин Іванович народився у 1460 році в Острозі. Був військовим і державним діячем Великого Князівства Литовського, Руського та Жемайтійського. Один із найвизначніших меценатів та власників землі того часу (входило 100 міст, 40 замків, 1300 сіл; іноземці називали його володіння «Країною князя Острозького», перетворив Острог на осередок слов'янської культури.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень