Олександр Корнійчук став благословенним (ФОТО)

В Острозі благословили нового голову Рівненської обласної ради

Поки в Рівному радикали протестують проти звільнення Володимира Ковальчука, новообраний голова обласної ради Олександр Корнійчук залишив місто, знайшовши прихисток та блогословення в Острозі.

Як повідомляється

Новообраного голову Рівненської обласної ради Олександра Корнійчука в Острозькій академії благословив на добрі справи ректор академії Ігор Пасічник.

Цікаво, що в імпрезі "благословення" Корнійчука (депутата від БПП) активну участь брали представники "Свободи".

Як повідомляється

У заході також взяли участь випускники закладу – заступник голови облради Олексій Бучинський, екс-голова облдержадміністрації Сергій Рибачок, депутати обласної ради Володимир Муляр та Віталій Ундір.

Ректор Пасічник  виступав у ролі, фактично, своєрідного Хрещеного Батька:

Новообраному голові облради ректор побажав не лише пам’ятати рідний вуз,  гідно нести звання його випускника, а й докласти всіх зусиль для розвитку рідного краю, а потому подарував видання Острозької Біблії.

Особливо прикметною була присутність на церемонії "благословення" патріарха Рівненської політики Романа Василишина.

Як сказано:

Долучився до привітань Олександра Корнійчука також протектор академії, екс-голова обласної ради кількох попередніх скликань Роман Василишин, який вручив йому золотий нагрудний значок Острозької Академії.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень