Через Ковальчука область може втратити 80 мільйонів

В цьому голову облради звинувачують члени фракції БПП «Солідарність»

Разом з тим, фракція БПП претендує на керівництво п’ятьма з одинадцятьох постійних комісій в обласній раді. Аргументують це тим, що депутати «Солідарності» займають третину депутатського корпусу.

Нагадати журналістам, що саме неузгодження в розподіленні комісій гальмує проведення другого пленарного засідання обласної сесії, зібралися сьогодні представники БПП «Солідарність» Олександр Корнійчук та Юрій Благодир. Останній каже, що вони готові діяти усіма допустимими за регламентом способами задля забезпечення продуктивної роботи ради:

 

 

- Я вважаю, що регламент обласної ради дозволяє одній третині депутатів (а це 21 депутат) вносити без обмеження, хоч на кожній сесії, в порядок денний питання про висловлення недовіри або відсторонення обраних керівників голови обласної ради. Чи буде таке рішення – це приймає фракція, фракція ще не прийняла з цього приводу рішення. Обговорення тривають не тільки у фракції, а й у всьому приміщенні обласної ради.

Відтягування сесії на 10 днів, на думку представників БПП, ставить під загрозу отримання 80 мільйонів гривень субвенцій в обласний бюджет на індексацію зарплат та інші соціальні питання.

Між тим, говорили і про сесію міської ради. У БПП кажуть, що вони як політсила, що отримала 1 місце у виборчих перегонах, мають повне право на те, щоб їх претендента на посаду секретаря міськради підтримали депутати. Такої ж позиції, за словами Юрія Благодиря, дотримується і міський голова Рівного.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Загублено AirPods

Сьогодні зранку біля Готелю Мир було загублено AirPods Pro у рожевому чохлі. Прохання повернути за винагороду.  

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Більше оголошень