Військовослужбовцям у формі просять не продавати алкоголь

Як повідомляє військова служба правопорядку ОК «Захід», одна із найболючіших проблем серед військових – це вчинення злочинів у стані алкогольного сп’яніння. Наразі на Рівненському полігоні працює чотири склади патруля для забезпечення правопорядку та військової дисципліни.

Разом з тим, готові допомогти у боротьбі з продажем алкоголю військовим і волонтери.

Керівник волонтерської групи «ДАР» Вікторія Шинкаренко повідомила, що ще два роки тому вона зверталася до керівництва області з проханням винести рішення про заборону продажу спиртного військовим у формі. Утім, досі рішення немає. Тож вона пообіцяла повторно звернутися до влади, в тому числі і місцевої. Тим часом, запропонувала розвісити на касах торгових точок оголошення з проханням не продавати випивку військовим з розповсюдженням номеру гарячої лінії військової служби правопорядку, аби громадяни повідомляли про такі випадки. Ми ж додамо, що штраф військовослужбовцям за пиятику коливається від однієї до шести тисяч гривень.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень