Військовослужбовці влаштували стрілянину у потязі по дорозі з Донбасу (ФОТО)

Їх затримали

Двоє пасажирів поїзда № 126 «Костянтинівка - Київ» влаштували стрілянину у вагоні, через що потяг затримався на 6 годин.

Як повідомляє РАДІО ТРЕК із посиланням на пресслужбу «Укрзалізниці», порушниками виявилися військовослужбовці.

Завдяки злагодженим діям залізничників та Національної поліції України обеззброєно двох пасажирів поїзда – військовослужбовців, які відкрили стрілянину у вагоні.

 

Відомо, що особи мали дозвіл на носіння зброї.

 

Попередньо встановлено, що постріли були зроблені із табельної зброї.

Внаслідок інциденту ніхто не постраждав.

Порушників зняли з поїзда на станції Красноград. За цим фактом відкрили кримінальне провадження.

Після проведення слідчих дій поїзд продовжив рух за маршрутом.

У Державній службі Спецзв'язку, де служать військовослужбовці, так прокоментували подію:

6.04.2021 співробітники Національної поліції затримали дипломатичного кур’єра Відділу дипломатичних кур’єрів ГУУФЗ Держспецзв’язку та старшого офіцера фельдзв’язку з особливих доручень 1 відділу Управління фельд’єгерської служби ГУУФЗ Держспецзв’язку, під час виконання міжміського залізничного фельд’єгерського маршруту Київ – Краматорськ - Київ за підозрою у скоєнні злочинів, передбачених ст. 296 частини 4 та ст. 345 частини 1 КК України.

Уся кореспонденція в наявності, її цілісність збережено, доставляється за маршрутом адресатам. 

 “Наказом від 6 квітня зазначених військовослужбовців звільнено з посад шляхом зарахування у розпорядження. Щодо цього факту проводиться службове розслідування. На цей час військовослужбовці знаходяться у розпорядженні у Красноградському районному відділі Національної поліції України в Харківській області. Для встановлення обставин на місце події виїхало керівництво ГУУФЗ Держспецзв’язку», – заявив Дмитро Маковський, Т.в.о Голови Держспецзв’язку.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень