За пільговиків домовилися: поїзд з Рівненщини відновив рух

Відсьогодні

"Львівська залізниця" домовилася з головами Луцька та Ковеля про компенсацію коштів за перевезення пільговиків і навіть уклала угоди про це.

Про це повідомляє Радіо Трек з посиланням на Львівську залізницю.

Тож, на прохання пасажирів, відновили рух приміських поїздів, які сполучають міста Здолбунів на Рівненщині та Луцьк і Ковель на Волині. 

Так, поїзд  № 6359/6360 Здолбунiв – Луцьк – Ковель вирушатиме зі Здолбунова о 14:50. У Рівному він буде о 15:09, у Луцьку - о 17:06, у Ковелі - о 19:30;

 

З Луцька до Здолбунова можна буде добратися поїздом № 6358 Луцьк – Здолбунiв, який відправлятиметься з Луцька о 15:30 та прибуватиме у Здолбунiв о 17:48.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень