Прийнято Закон про військовий облік для жінок: для кого він тепер обов'язковий?

Відомо, що тепер прописано у законодавстві

У п’ятницю, 7 жовтня, ВР ухвалила в цілому законопроєкт №6482, що стосується взяття жінок на військовий облік. «За» проголосували 297 нардепів, повідомляє народний обранець Ярослав Железняк.

Законом передбачено, що жінки, які мають військову спеціальність та придатні до проходження служби за станом здоров'я і віком, стають на військовий облік добровільно.

– Але залишилася норма про медичних працівників:

 

«Жінки, які придатні до проходження військової служби за станом здоров'я та віком і закінчили заклади професійної (професійно-технічної), фахової передвищої або вищої освіти та здобули медичну або фармацевтичну спеціальність, підлягають взяттю на військовий облік військовозобов'язаних», – зауважив Железняк.

Читайте також: Визначено категорію жінок, які обов'язково мають стати на військовий облік

Військовий облік для жінок: які спеціальності «підходять» і як їх визначатимуть

Нагадаємо, 21 вересня парламент підтримав у першому читанні законопроєкт щодо добровільного військового обліку жінок.

В Україні військовий облік для жінок буде добровільним для усіх професій. На це зараз є декілька підстав, тому в Міноборони та Генштабі ЗСУ це підтримують, заявляла раніше заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень