Визначено категорію жінок, які обов'язково мають стати на військовий облік

Законопроєкт вже ухвалили у першому читанні

Днями Верховна Рада у першому читанні ухвалила за основу законопроєкт щодо добровільного військового обліку жінок. У ньому вказано, що на облік обов'язково повинні стати жінки, які мають медичні спеціальності.

Про це повідомив нардеп Ярослав Железняк.

Жінки, які мають спеціальність та/або професію, споріднену з відповідною військово-обліковою спеціальністю, визначеною в переліку, затвердженому Міноборони, та придатні до проходження військової служби за станом здоров’я та віком, за власним бажанням можуть бути взяті на військовий облік військовозобов’язаних.

 

Жінки, які мають спеціальність та/або професію, споріднену з медичною діяльністю, беруться на військовий облік військовозобов’язаних, - йдеться у формулюванні законопроєкту.

За відповідний законопроєкт (№6482) нардепи проголосували у першому читанні 21 вересня. «ЗА» тоді висловилися 267 депутатів.

У документі змінили формулювання щодо військового обліку жінок – зміни внесли до ч. 11 ст. 1 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу».

Також відзначається, що закон буде готуватися до другого читання за скороченою процедурою.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень