Військовий експерт порівняв битву за Бахмут із «взяттям» Берліна: Навіщо путіну це місто

Щоб провести нову хвилю мобілізації диктатору потрібні якісь перемоги

Військовий експерт Олег Жданов розповів, що окупацією українського Бахмута російська пропаганда покаже, ніби це «взяття» Берліна в часи Другої світової війни. Це потрібно путіну для проведення нової хвилі мобілізації.

Я думаю, що росіяни розуміють, що Бахмут для них – це глухий кут, але цього не розуміють у кремлі. Путін стверджує, що все йде за планом, та продовжує наполягати на перемогах. Йому потрібна одна перемога, і ціна цього йому неважлива.

 

І якщо вони візьмуть це місто, в чому я сумніваюся, то вони це покажуть це, як взяття Берліна під час Другої світової війни. Це буде фурор, на якому путін спробує підняти моральний дух нації та запустити нову хвилю мобілізації, мовляв – от вони вже перемагають, – каже Олег Жданов.

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Військовий експерт зазначив, що бої за Бахмут – самогубство для росіян, тому мобілізовані уже тікають з фронту.

Російські військові та командири уже все розуміють. Наша розвідка повідомляє, що цілі групи мобілізованих тікають з фронту та пишуть відмови. Зараз уже туди погнали генералів, щоб агітували росіян іти вперед.

 

З військової точки зору – це самогубство. З іншої точки зору – путіну однаково, чи ліквідують там сто тисяч мобілізованих. Це як Жуков брав Берлін – поклав 200 000 та по трупах Червона армія перейшла висоти. Той самий метод, – зауважив військовий експерт.

Джерело: ТСН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак ВК3898СО

У Рівному знайдено номерний знак від автомобіля ВК3898СО. Якщо він ваш - телефонуйте:

Загублено ключ від автомобіля Merсedes

11 січня 2023 у Рівному загубили ключ від автомобіля Merсedes. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте

Знайдено гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк

На вулиці Дубенській у Рівному знайшли гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк. Загублене хочуть повернути власниці.   

Більше оголошень