Військовим пенсіонерам, які досі працюють, перерахунку пенсії не буде. Чому - пояснили в ПФУ

І як взагалі розраховуються ці пенсії

Пенсіонерам, які отримують «військову» пенсію, але продовжують працювати, виплати не перераховуватимуть. У ПФУ заявили, що законодавством це не передбачено.

Відповідно до Закону України від 09.04.1992 № 2262-XII «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» (зі змінами), розмір «військової» пенсії не залежить від тривалості страхового стажу.

Пенсійне забезпечення військовослужбовців визначається з урахуванням набутої вислуги років і грошового забезпечення, визначеного за останньою посадою на момент звільнення зі служби.

Законодавством, що регулює питання пенсійного забезпечення колишніх військовослужбовців, не передбачено перерахунку пенсій з урахуванням страхового стажу, набутого після звільнення зі служби, наголошують у Пенсійному фонді.

При цьому розмір такого виду пенсії НЕ залежить від від тривалості страхового стажу.

Водночас до страхового стажу зараховуються лише періоди роботи в цивільних організаціях під час призначення пенсії за віком, згідно з Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень