Військовим пенсіонерам, які досі працюють, перерахунку пенсії не буде. Чому - пояснили в ПФУ

І як взагалі розраховуються ці пенсії

Пенсіонерам, які отримують «військову» пенсію, але продовжують працювати, виплати не перераховуватимуть. У ПФУ заявили, що законодавством це не передбачено.

Відповідно до Закону України від 09.04.1992 № 2262-XII «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» (зі змінами), розмір «військової» пенсії не залежить від тривалості страхового стажу.

Пенсійне забезпечення військовослужбовців визначається з урахуванням набутої вислуги років і грошового забезпечення, визначеного за останньою посадою на момент звільнення зі служби.

Законодавством, що регулює питання пенсійного забезпечення колишніх військовослужбовців, не передбачено перерахунку пенсій з урахуванням страхового стажу, набутого після звільнення зі служби, наголошують у Пенсійному фонді.

При цьому розмір такого виду пенсії НЕ залежить від від тривалості страхового стажу.

Водночас до страхового стажу зараховуються лише періоди роботи в цивільних організаціях під час призначення пенсії за віком, згідно з Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Більше оголошень