Війна війною, а скарги за розкладом? Якими товарами та послугами невдоволені мешканці Рівненщини

Попри війну споживачі готові скаржитись на продавців і забирати гроші за неякісний товар 

Фото ілюстративне з мережі
Фото ілюстративне з мережі

За 9 місяців цього року мешканці Рівненщини часто звертались за допомогою до управління захисту споживачів. Зокрема, фахівці управління прийняли 355 звернень:

147 - письмових скарг, 138 скарг залишили особисто під час прийому і 70 звернень надійшло на урядові гарячі лінії. 

15 осіб скаржились на якість продовольчих товарів, 187 - на непродовольчі. Скаржились люди й на якість надання послуг, таких звернень було 153. 

 - За результатами розгляду звернень та сприяння спеціалістів управління споживачам повернуто кошти у сумі 120,30 тис. грн.

 

Також за вказаний період проведено 12 заходів державного нагляду у сфері торгівлі, робіт та послуг, до 3 суб’єктів господарювання та їх посадових осіб застосовано господарські та адміністративні санкції на суму 5,4 тис. грн, - повідомляють на сайті https://www.rivneprod.gov.ua/2022/10/19/pro-provedenu-robotu-viddilu-kontrolyu-u-sferi-torgivli-robit-ta-poslug-upravlinnya-zahystu-spozhyvachiv-za-9-misyatsiv-2022-roku/ Держпродспоживслужби.

Найбільш актуальними питаннями є правова освіта громадян у разі придбання товару, замовлення послуг неналежної якості, зазначають і Держпродспоживслужбі. 

Нагадуємо, споживач має право звернутися до управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області за адресою м. Рівне, вул. Поповича, 65А (зупинка громадського транспорту «Боярка», телефон: 62-85-72, 63-15-55.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень