«Війна – справа молодих»: Боєць назвав вік, з якого потрібно мобілізовувати до лав ЗСУ

«Армія дає базис молодого чоловіка» (с)

Фото з відкритих джерел
Фото з відкритих джерел

Військовик з Третьої штурмової бригади з позивним «Істок» розповів, що українці не розуміють, що чекає на країну у разі програшу у війні з рф. 

У такому разі росіяни посадить людей у машину з позначкою Z, відвезуть у свої навчальні центри або прямо в підрозділи такі як «Шторм Z або Вагнер» та змусять штурмувати силою.

Воїн наголосив, що українцям варто поспілкуватися з людьми, які жили в окупації, аби зрозуміти цю загрозу.  Крім того, за його словами, мобілізувати в ЗСУ треба вже з 21 року.

«Война – дело молодых». Є цей золотий вираз, він справді так і працює. Ти коли молодий, в тебе є  здоров'я, в тебе є можливість чомусь навчитися в цьому житті. Армія дає тобі, навіть якщо без війни беремо, базис молодого чоловіка. Вона тебе закидає в тяжкі побутові ситуації, закидає тебе в чоловічий великий колектив, ти вчишся комунікувати з людьми, вчишся існувати в чоловічому дорослому колективі, виживати в цих усіх умовах, – пояснив «Істок».

Джерело: УНІАН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень