ON-LINE

Віце-прем’єр-міністр України відвідала Рівне. За що хвалила?

четвер, 20 червня 2019
Досягнення Рівненщини є вагомими на фоні усіх регіонів області

78% експортованої продукції з Рівненщини спрямовують до країн Європи. І цифра щороку зростає. Про це повідомила Віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе під час робочого візиту у Рівне.

Вона відвідала меблеве підприємство з іноземними інвестиціями «Морган Феніче» в смт Квасилів Рівненського району і зауважила, що у зв’язку з посиленням трудової міграції, керівництво покращило умови праці для своїх працівників:

Зараз на Рівненщині через відтік української сили підприємства починають вдосконалювати умови праці. Вони готові оплачувати навчання працівників і покращувати фінансове забезпечення.

 

Тобто, це - неминучий процес, на який реагує бізнес. І завдяки цьому він буде рухатися далі. 

Вона зауважила, що перейти на рівень торгівлі з країнами ЄС підприємцям самостійно доволі важко. Тож для цього при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі створили консультаційні офіси, де, зокрема, можна представити свій бізнес-план і перейняти подібний досвід закордоном, відвідавши успішні компанії. Або ж можна отримати допомогу у пошуку іноземних інвестицій.

Іванна Климпуш-Цинцадзе говорить, що країна лише почала свій шлях у напрямку співпраці з ЄС, але уже є позитивні зміни у зростанні рівня економіки і довіри до українських підприємців.

Проте головним фактором для залучення іноземних інвестицій є захист верховенства права і приватної власності.

До слова, пані Віце-прем’єр-міністр зауважила, що досягнення Рівненщини є вагомими на фоні усіх регіонів області. У нас є багато цікавих ініціатив, які можна інтегрувати на території всієї країни. А проблеми підприємців Рівненщини - такі ж, як і в інших. Але при умові незмінного курсу держави на євроінтеграцію, Україна досягне стабільності.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • У Рівному шукають власників свідоцтва про шлюб і техпаспорта

    У Рівному у кав’ярні за адресою Кавказька, 2 відвідувачі залишили документи....
  • Зник Папуга

    Сьогодні в районі села Біла Криниця зник ручний папуга сірого кольору з червоним хвостом,...
  • Втрачено сумку та гаманець з документами

    Напередодні ввечері з автомобіля, що стояв біля приймального відділення дитячої лікарні на...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного