Віскі Jack Daniels виготовляли на Хмельниччині (ФОТО)

І реалізовували

Правоохоронці Хмельниччини викрили групу осіб, яка займалась виготовленням та розповсюдженням алкогольного фальсифікату під виглядом відомих світових брендів.

18 грудня правоохоронці одночасно провели 10 санкціонованих обшуків, в ході яких вилучили понад 300 літрів спирту, понад 800 літрів готової продукції під логотипами відомих світових брендів, а також обладнання, яке використовували для виготовлення фальсифікату: картонні коробки, каністри, пластикові пляшки, шланги, помпи, лійки, смакові домішки, тощо.

Загальна вартість вилученого обладнання та готової продукції склала близько 1 мільйона гривень.

[media=210351][media=210352]

Продукцію реалізували в тому числі і на ринку у Хмельницькому. Таким чином правоохоронці запобігли потраплянню великої кількості фальсифікату на святкові столи подолян.

За цим фактом правоохоронці розпочали досудове провадження.

Сектор комунікації поліції Хмельницької області

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень