Вирвав з рук тисячу гривень: 7 років за ґратами проведе 33-річний дубенчанин

оловіка суд взяв під варту в залі судового засідання.

Днями суд виніс вирок 33-річному дубенчанину, який пограбував перехожого: сім років позбавлення волі.

Нагадаємо, у грудні минулоріч у Дубні на вулиці Семидубській зловмисник вирвав з рук 50-річного жителя села Нагоряни 1090 гривень та втік.

Працівники карного розшуку Дубенського РВП встановили особу нападника та наступного дня розшукали його за місцем проживання. Викрадені гроші він встиг витратити на власні потреби.

Днями суд виніс вирок, втім законної сили він іще не набрав, тож може бути оскаржений протягом 30 діб.

Зауважимо, що 33-річний дубенчанин лише рік тому звільнився з місць позбавлення волі, де відбував чергове покарання за вчинення майнових злочинів.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Олеся Шевчук

Теги: грабіжник
Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень