Викриття Джонсона: Німці нас здали, Франція «відмовлялася вірити», Італія шухерилася (ФОТО/ВІДЕО)

Шо творилося у ЄС в переддень нападу РФ

Борис Джонсон видав низку гучних заяв, і, як виглядає, зробив це свідомо.

В резонансному інтерв’ю для CNN колишній прем'єр-міністр Британії стверджує, зокрема, що станом на переддень російського вторгнення Німеччина хотіла, щоб Україна «швидко склала лапки» після вторгнення Росії, а Франція до останнього «заперечувала» можливість вторгнення, аж поки Росія не ввела війська. Італія ж думала тільки про те, щоб не зазнати від всього цього збитків.

Цитата:

«Німецька точка зору на певному етапі була такою, що якщо це станеться, що буде катастрофою, тоді буде краще, щоб уся справа швидко закінчилася, а Україна «впала». Я вважав, що це катастрофічний погляд на речі. Але я можу зрозуміти, чому вони так думали».

На його думку, Німеччина надто залежала та залежить від російських енергоносіїв. Приміром, цієї зими там не виключають можливості блекаутів і на енергетичну допомогу різним сферам виділили понад 175 мільярдів євро.

Джонсон додав:

«Не сумнівайтеся, що французи заперечували це (можливість вторгнення – ред.) до останнього моменту».

Путін зустрічається з Макроном за кілька днів до вторгнення

Президента Франції Еммануеля Макрона критикували за його спроби врегулювання кризи – він відвідав Кремль за кілька тижнів до вторгнення в Україну, однак це не допомогло.

- Що ж до Італії, то італійський уряд під керівництвом Маріо Драгі на якомусь етапі просто сказав, що вони не зможуть підтримати позицію, яку ми займаємо.

Лідери Італії, Франції та Німеччини під час відвідин Києва весною цього року

На думку Джонсона, італійці теж залежали від російських енергоносіїв.

Однак пізніше, за словами екс-прем’єра, позиція ЄС змінилася і сформувався єдиний фронт опору російській агресії та допомоги Україні.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Максим Розенко

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень