Викладачів ВИШів змушують вакцинуватися, а студентів - ні. Чому?

Пояснив головний санлікар області

В Україні до переліку професій, обов'язкових до щеплення від коронавірусу входять педагоги. Це стосується як вчителів у школі, так і викладачів у ВИШах.

Щобільше, з 8 листопада нещеплених освітян відсторонюють від роботи без збереження зарплати та стажу.

Чому викладачів змушують щеплюватися, в той час як повнолітніх студентів це не стосується ?

– Логіка тут в тому, що викладачі зазвичай - люди набагато старші, ніж студенти. Питання - хто від «ковіду» більше страждає - діти, підлітки чи старші люди?

 

Переважно в молодих людей коронавірус має перебіг легший. Летальність менша за 1%.

 

У групах віком 50 і вище смертність вже неприйнятно висока - до 7%. Якщо взяти групу 60+, то це буде смертність більш як 10% - захмарно, - зазначив головний санлікар області Сафонов.

Посадовець додав, що щеплювати потрібно першочергово тих, хто має високі ризики померти від вірусу. Після того, як будуть вакциновані викладачі та всі групи ризику і хвиля не зупиниться, то, можливо, справа дійде і до студентів.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень