Викладача аграрного коледжу на Рівненщині засудили за корупцію. Посмертно

Бо студенти купили йому принтер

Через шість років після того, як викладач аграрного коледжу Василь Коротун взяв від студентів принтер, суд визнав його винним у прийнятті неправомірної вигоди й засудив до одного року обмеження волі.

У травні 2017-го підозрюваний викладач помер, однак суд продовжив розгляд справи. Після оголошення вироку справу було нарешті закрито.

Справа про принтер для викладача аграрного коледжу, на який студенти здавали гроші, розтягнулася на шість років і не була закрита навіть у зв’язку зі смертю обвинуваченого.

У 2015 році Василя Коротуна було призначено керівником дипломного проєктування студентів випускних груп денної форми навчання Мирогощанського аграрного коледжу у Рівненській області.

На одній з переддипломних консультацій він попросив студентів, у яких мав приймати дипломні роботи, купити йому принтер. Викладач сказав, що роздрукує зразок для списування.

Гадаючи, що так вони полегшать собі написання робіт, студенти здали по 350 грн, купили принтер і завезли додому викладачеві.

Згодом на суді розповідали, що й раніше купували Василю Коротуну цигарки та алкоголь, і що принтер насправді не був потрібен для написання дипломних робіт, бо вони мають форму креслень. Хоча одному студентові викладач таки дав зразок, яким той скористався і успішно здав дипломну роботу. Однак захистилися не всі.

Студентам, котрі зазнали невдачі, викладач одразу повернув гроші за принтер.

Зрештою у коледжі призначили службове розслідування. Викладач у присутності інших працівників закладу зустрівся з групою випускників, вибачився за свої дії і повернув гроші.

Втім, поліція відкрила кримінальне провадження. Через два роки, у травні 2017-го, Василь Коротун помер, але прокуратура наполягала на продовженні суду, оскільки обвинувачений свою провину так і не визнав.

У грудні 2021 року суддя Дубенського міськрайонного суду Руслан Ралець визнав померлого Василя Коротуна винним у прийнятті неправомірної вигоди і призначив покарання у вигляді обмеження волі на один рік. Одночасно у зв’язку зі смертю засудженого суддя закрив справу.

Джерело: ZAXID.NET

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Більше оголошень