

Звідси починали Гончар, Прищепа, Романчук та Омельчук
Рівненська обласна школа вищої спортивної майстерності відзначає ювілей – 30 років з Дня створення.
- Нам 30!!! Сьогодні, 1992 року рішенням виконкому Рівненської обласної Ради народних депутатів 30 років тому була створена ОБЛАСНА ШКОЛА ВИЩОЇ СПОРТИВНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ!!!
За роки роботи школою було підготовлено цілу плеяду талановитих спортсменів. Вітаємо всіх причетних до школи, учнів, тренерів. всіх хто долучався до історії розвитку закладу.
Дякуємо нашим учням та їх наставникам за всі емоції, за кожний влучний постріл, точний кидок, кожну приборкану хвилю, кожний точний помах весла кожну вирвану секунду, за кожну хвилину вболівання, за кожну сльозинку радості за всі ваші результати.
Пишаємося нашою спільною роботою та бажаємо нових звершень, сили, наснаги на шляху до спортивного Олімпу. Нових нам перемог, - повідомили на офіційній сторінці закладу у Facebook.
Зазначимо, що випускниками школи у різні роки були призерка чемпіонатів Європи та світу з плавання Анна Хлістунова та срібний призер чемпіонату світу Михайло Романчук. Також у Рівненській ОШВСМ навчались чемпіонка Європи в бігу на 800 м Наталя Кроль (Прищепа), бронзовий призер Олімпійських ігор 2020 року Олег Омельчук. Вчився у цій школі й відомий велогонщик, один з найкращих у світі майстрів гонок з роздільним стартом, Сергій Гончар.
Радіо Трек: НОВИНИ
5 яскравих ознак того, що жінка вже не любить чоловіка, з яким живе
10 звичок із СРСР, від яких потрібно відмовитися сьогодні
Якщо у вас досі висять магніти на холодильнику, заберіть їх. Назвали причину, чому так робити не варто
Кохання на фазенді: як зараз виглядає героїня серіалу «Рабиня Ізаура» (ФОТО)
Професійне зростання – Левам, нові знайомства – Терезам: гороскоп на 27 квітня
Можна отримати допомогу: у рівненському ЦНАПі запустили нову послугу
Найвідоміше серед туристів місто на Рівненщині відзначає ювілей (ФОТО/ВІДЕО)
Dybok.ua - 10 років успішного росту (ФОТО)
Три міста на Рівненщині святкують ювілеї (ВІДЕО)
Унікальна залізниця – на карантині. Як у Рівному святкували ювілей (ФОТО)
У Рівному поблизу мікрорайону Південного, знайшли автомобільний номер ВК 4722 ІО Власник може звертатися за номером: +380972381545
Знайдено посвідчення УБД видане Волошину Олегу Леонідовичу, забрати можна в КЕЧ м. Рівне. Контактний номер: +380972315064
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774