Вигнали і забрали прес-карту: з України видворили журналіста з Нідерландів

За зйомку місця, куди «прилетіла» ворожа ракета

З України видворили журналіста з Нідерландів. Його позбавили акредитації за зйомку і поширення матеріалів про ракетні удари по об'єктах критичної інфрастуктури Одеської області.

Дулмерс Роберт Едвін Луіч Марє, підданий Королівства Нідерланди, прибув в Україну висвітлювати військові дії. Зараз його видворено за межі України. Також іноземцю на 3 роки заборонили в'їзд.

СБУ позбавила журналіста акредитації. Він наче погодився добровільно залишити територію України та запевняв оперативників, що зрозумів висунуті йому зауваження.

Втім, він намагався повернутися в Україну. Після цього Білгород-Дністровський прикордонний загін заборонив йому в’їзд в Україну на 10 років. Про це повідомляє речник Одеської ОВА Сергія Братчук.

Втім, журналіст ще легко відбувся - за законом, його могли засудити за шпигунство, адже саме так трактується зйомка місць ракетних влучань.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень