Відзавтра у Рівному перевірятимуть систему цивільного захисту

Мешканців та гостей міста попереджають про пересування техніки та роботу сирени

В період з 31 жовтня по 4 листопада Державною службою України з надзвичайних ситуацій будуть проводитись командно-штабні навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Рівненської області.

В цей період можливо використання звукової сирени з сигналом «Увага всім!», пересування по місту спеціалізованої техніки, тощо.

Інформацію стосовно командно-штабних навчань можна отримати цілодобово в оперативно-рятувальній службі ГУ ДСНС у Рівненській області за телефоном (0362) 69-55-01.  

Рівнян закликають зберігати спокій та уважно слухати оголошення цивільного захисту. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень