Відстрочку від служби можна буде оплатити офіційно: закон про економічне бронювання

Документ уже зареєстрували у Верховній Раді 

а сайті верховної Ради зареєстрували законопроєкт про економічне бронювання. Тобто за визначеного розміру зарплати та сплати податків підприємство зможе забронювати працівника. Ідея впровадження економічного бронювання передусім має зберегти фахівців, які вкрай важливі для розвитку вітчизняної економіки.

Пропонується надати можливість забронювати персонал кожному субʼєкту господарювання, який сплачує підвищений військовий збір у 20 000 грн на місяць за працівника. Причому сплата підвищеного збору проводиться самим бізнесом, а не робітником.

Роботодавець має визначити, чия діяльність є критично важливою та підтвердити це відповідним розміром податку.

Нардепи хочуть поширити бронювання на всі форми бізнесу, зокрема й на ФОПів - якщо вони підтвердять ведення діяльності протягом року. Деталі процедури та відсоткову межу заброньованих визначатиме уряд.

Так чи інакше - економічне бронювання в Україні запрацює, це називають у кулуарах ВР неминучим кроком. Хоча більшість українців називають це офіційною можливістю відкупитися від служби. Інші наполягають, що це дедалі більше сепарує українців, а більшість зізнаються, що елементарно не отримують ані такої зарплати, ані платити за них роботодавець не буде. 

Варто зауважити, що в Офісі президента вже раз відмовлялися від економічного бронювання, тому що питання дуже болюче для населення і дискримінація за доходами неприйнятна.

Джерело: today.ua

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень