Відстрочка від мобілізації – скільки вона триває та чи можна її продовжити

Юристи пояснили, як діяти військовозобов’язаним

Військовозобов’язані українці мають право на відстрочку від призову за мобілізацією до того часу, поки існує обставина, яка дає таке право.

Поки існує обставина, через право на відстрочку, доти вона і діє. Наприклад, якщо відстрочку дали чоловікові через наявність дружини з інвалідністю, то поки вони будуть у шлюбі й жінка матиме інвалідність, чоловіка не можуть призвати без його бажання, — пояснює юристка Дар’я Тарасенко.

Спрогнозувати, скільки саме часу триватимуть обставини, через які військовозобов’язані мають право на відстрочку.

Тому працівники ТЦК і СП можуть періодично викликати такого чоловіка і перевіряти, чи не змінились його обставини, — додала Дар’я Тарасенко

Інколи центри комплектування надають відстрочку на два місяці, після чого необхідно знову прийти та надати документи, які підтверджують підставу для відстрочки.

Джерело: Я і закон

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень