Відпустка педагогів Рівненщини: Зміни до закону прийняли, але проблема є

Чекають рішення президента

Питання з відпусткою педагогічних працівників досі лишається невирішеним. Нагадаємо, через запровадження воєнного стану в Україні максимальна відпустка становить 24 дні.

Однак освітяни мають право на 56-денну відпустку

Тож 1 липня Верховна Рада ухвалила законопроєкт про повернення вчителям законної відпустки. Однак це не означає, що відпустку таки продовжать, адже з одного боку президент закон досі не підписав, з іншого – термін відпустки можуть обмежити керівники навчальних закладів.

Через цю плутанину деякі вищі навчальні заклади Рівненщини і досі не визначили, коли розпочнеться новий навчальний рік. Мовляв, якщо відпустку викладачам не продовжать, то заняття розпочнуть у серпні.

Про це ми писали тут: Навчання у найбільших університетах Рівненщини: Коли почнуться пари і де житимуть студенти (ФОТО)

У школах МОН рекомендує почати офлайн-навчання з 1 вересня, для цього у закладах мають облаштувати укриття, а вчителі, які виїхали закордон, повинні повернутися на робоче місце.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень