Відпочинок під літаками пропонують охочим у Рівному

Авіаклуб Рівне запрошує на день відкритих дверей

Цієї суботу усіх шанувальників польотів на планерах й стрибків з парашутом запрошують у Воронів. Відповідний допис на своїй сторінці залишив Авіаклуб Рівне

Знову запрошуємо всіх любителів авіації, охочих дізнатися більше про польоти й стрибки та просто всіх-всіх-всіх до нас на день відкритих дверей.

Якщо хочеться пофотографуватися з літачками, політати чи просто дізнатися про клуб і все що у нас є, або відпочити, коли над вами літають літаки й парашутисти — тоді Вам до нас!
 

Авіаклуб Рівне зазначає, що забезпечать транспортування на аеродром й екскурсії. Зокрема пропонують проїзд автобусом з Рівного до Воронова і назад (кількість місць обмежена).

На території аеродрому працює кафе — буде можливість поїсти, випити кави та інше. Працюватиме й дитячий майданчик.
Проїзд і екскурсія безкоштовно, але реєстрація обов'язкова.

День відкритих дверей у Воронові відбудеться цієї суботу 18 липня.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень