Відпочинок на Білому озері на Рівненщині: ціни та умови у 2017 році

Тут відпочити можна у реабілтаційно-оздоровчому комплексі Рівненської атомної електростанції

Реабілітаційно-оздоровчий комплекс "Біле озеро" розташований на березі озера Біле, що у Володимирецькому районі. Озеро це - чимале: площа -354 гектари. Глибина подекуди сягає 34 метрів.

Вода в озері має високий вміст гліцерину. Тому гарно лікує шкірні хвороби.

У РОК "Біле озеро" є 508 ліжко-місць для відпочинку. Комплекс призначений для відпочинку працівників РАЕС. Втім, коли є вільні місця, приймають сюди й інших відпочивальників.

Розповідає директор РОК "Біле озеро" Ярослав Устимчик:

Для відпочивальників, які не є працівниками РАЕС, у нас вартість за місце у будиночку за добу від 99 гривень і до 173 гривень залежно від типу комфорту. Номери у будиночках у нас є дво- та тримісні.

Умови проживання у будиночках, за словами Ярослава Устимчика, різні. 

У номерах І типу (з максимальним комфортом) зроблено ремонт, є повністю облаштований санвузол, міні-кухня, холодильник. У номерах ІІ типу - все так само, але може бути не повністю облаштований санвузол. ІІІ тип - теж не повністю облаштований санвузол, може не бути санвузла, але є холодильник, і зроблено ремонт. ІV тип - з ремонтом, але переважно без санвузла, V тип - без ремонту і санвузла. Втім, для тих, хто селиться тут, є загальні санвузли. Гаряча вода є постійно.  

Харчуватися можна як самостійно, так і в їдальні РОК "Біле озеро". Які тут ціни - розповідає Ярослав Устимчик:

Харчування триразове у нашій їдальні коштує 145 гривень на добу. Втім, часто відпочивальники беруть окремо сніданок, обід чи вечерю. Орієнтовно обід у нас коштує 66 гривень. 

Пляж РОК "Біле озеро" отримав дозвіл на відкриття купального сезону. Тут є рятувальники.  

З розваг на Білому озері - катання на човнах, риболовля. Є тут спортивні майданчики. На базі можна взяти м'ячі. Проводять тут дискотеки, влаштовують свята. 

Ярослав Устимчик каже, що нині на базі є місця для відпочинку. 

Нагадаємо, що ми також писали про інші туристичні бази Рівненщини.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень