Відомий рівненський археолог отримав 10 тисяч гривень премії (ФОТО)

За внесок у розвиток культурної спадщини краю

Зліва - археолог Олексій Войтюк, справа - голова облради Олександр Данильчук

Сьогодні у Рівному вручили щорічну обласну премію імені Ігоря Свєшнікова. Нагороду у галузі охорони культурної спадщини цьогоріч отримав відомий художник-реставратор «Культурно-археологічного центру «Пересопниця» Олексій Войтюк.

9 квітня спецкомісія облради більшістю голосів визнала його переможцем. За премію також змагалися провідний інженер-програміст відділу фондів обласного краєзнавчого музею Дмитро Маслов та завідувачка Музею книги і друкарства «Державного історико-культурного заповідника м. Острог» Світлана Позіховська.

Утім, саме внесок Войтюка у розвиток культурної спадщини краю члени комісії вважають надзвичайно цінним не лише для області, а й для України в цілому. 

Свого часу Олексій Войтюк досліджував поле Берестецької битви і був учасником багатьох археологічних експедицій та розкопок на території Рівненщини. Тож, сьогодні він отримав від облради диплом і 10 тисяч гривень премії.

ДОВІДКОВО:

Ігор Свєшніков - історик, археолог, дослідник, доктор історичних наук, академік Краківської академії наук. Досліджував пам’ятки доби бронзи на теренах Рівненщини. Найбільше і найвагоміше його дослідження – поле Берестецької битви, якому він віддав майже 20 років. Премію на його честь присуджують щороку до Дня пам’яток історії та культури. Цьогоріч її вручали втринадцяте.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень