У Рівному нагородили кращих держслужбовців (ФОТО)

Вони представлятимуть наш край у Києві

Під час урочистостей до Дня держслужби у Рівненській ОДА оголосили переможців обласного етапу Конкурсу «Кращий державний службовець».

Привітали та вручили нагороди керівник апарату Олександр Бірюков та начальник Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Волинській та Рівненській областях Олег Лавренчук.

Так, у номінації «Кращий керівник» І місце посіла начальник відділу економічного розвитку, торгівлі, будівництва та агропромислового розвитку Гощанської РДА Оксана Чучман.

У номінації «Кращий спеціаліст» найфаховішою визнали головного спеціаліста юридичного відділу апарату Березнівської РДА Діану Кирушок.

Перемогу у номінації «Кращий спеціаліст» Рівненської ОДА здобула Ольга Чемерик – головний спеціаліст відділу бухобліку та фінансово-кредитного забезпечення департаменту агропромислового розвитку.

Саме ці троє держслужбовців представлятимуть Рівненщину на завершальному етапі у Києві.

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень