ON-LINE

У Рівному нагородили пивзавод, газету, лісгоспи та агропідприємства (ФОТО)

п'ятниця, 20 липня 2018
Та ще десятки підприємств

У Рівненській ОДА нагородили кращих платників податків області. В одинадцяти номінаціях нагороджували аграрні підприємства, будівельні, торгівельні, сфери послуг, ЗМІ.

Крім того, цього року в Рівненській області найкращих визначали серед юридичних і фізичних осіб, які сплатили найбільшу кількість податків на одного працюючого.

Голова обласного відділення асоціації платників податків України Маріян Года каже, що спеціальна комісія шістьох претендентів обрала на всеукраїнський конкурс.

За підсумками роботи комісії ми визначили 32-ох переможців, 6 з них стали номінантами для другого туру всеукраїнського рейтингу платників податків, який відбудеться у Києві.Торік у нас було 11 номінантів. Четверо з них стали переможцями всеукраїнського рейтингу – троє мали перше місце й один друге.

Найсумлінніше сплачують податки низка аграрних підприємств, пивзавод «Рівень», «Реноме Смарт», «РІВНЕСТАНДРАТ МЕТРОЛОГІЯ», лісгоспи, будівельні комбінати, газета «Сарненські новини» та десятки інших.

Усіх ви можете переглянути тут.

Заступник голови ОДА Світлана Богатирчук-Кривко відзначила, що з початку року бюджети – обласний, районні, міські та об’єднаних громад – зросли на 24 % у порівнянні з торішнім аналогічним періодом. Це означає, що бізнесмени краще та ефективніше сплачують податки.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на прізвище Билень

    Сьогодні, близько 15:00 години, поблизу бізнес-центру готелю «Мир» було...
  • Втрачено чорний рюкзак

    Рюкзак чорного кольору з документами на ім'я Музичук Роман Миколайович втратили у районі...
  • Знайдено посвідчення водія

    Знайдено посвідчення водія, видане на прізвище Корецький Артем.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного