Відомий актор зізнається, що хворий на СНІД

За інформацією ЗМІ, сьогодні він зробить гучну заяву

Кілька днів тому в таблоїдах промайнула інформація про те, що якийсь знаменитий голлівудський актор хворий на СНІД і заразив ним своїх численних коханок - у списку значаться актриси, моделі та інші знаменитості. Схоже, скандалу забезпечений новий виток: як повідомляють практично всі великі американські ЗМІ, сьогодні, 17 листопада, Чарлі Шин в ефірі NBC готується зізнатися, що це він хворий на СНІД і мова в таблоїдах йшла саме про нього.

Згідно з офіційним повідомленням NBC, Чарлі Шин з'явиться сьогодні в ефірі ток-шоу Today, щоб зробити якусь «відверту особисту заяву» в прямому ефірі. Джерела People, Entertainment Weekly і інших досить авторитетних видань повідомляють, що в live-інтерв'ю актор планує відверто розповісти про своє захворювання.

Колись блискучий актор, в останнє десятиліття Чарлі Шин був відомий, в основному, своїми регулярними скандалами, а в останній рік про нього взагалі не було нічого чути .

 

UPD: Сьогодні в прямому ефірі на телешоу Чарлі Шин визнав себе хворим на ВІЛ.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень