На Фреймут поскаржилися в Генпрокуратуру

Батьки учениць приватної школи обурені перевіркою навчального закладу

Батьки учениць приватної школи, розташованої в Боярці, звинувачують Ольгу Фреймут у незаконних діях і вимагають заборонити до показу програму, в якій буде показано зняте у навчальному закладі відео. Батьки кажуть, що знімальна група поводилася зухвало і знімала дітей на відео без згоди вчителів та батьків, тому вони зроблять все, щоб програма не вийшла в ефір.

Інцидент стався наприкінці вересня: Ольга разом зі знімальною групою «Інспектора Фреймут» увійшли на територію приватної школи «Леді» і почали зйомку. Охоронники закладу попросили телевізійників відійти, однак Фреймут разом із кількома кремезними чоловіками пройшла до будівлі школи.

Батьки вже написали відкритий лист генеральному прокурору Шокіну, а також уповноваженому президента з прав дітей Миколі Кулебі. Відкриті листи отримали й гендиректор «1 + 1» Олександр Ткаченко та міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

У відкритому листі батьки описали проблему: буцімто знімальна група зневажила права школярок, завдала їм психологічної травми, а також намагалася «підмочити» репутацію педагогічного колективу, бо змушувала школярок відповідати на провокаційні питання. Батьки хочуть домогтися заборони на трансляцію програми і вважають, що передача може донести до людей перекручену інформацію.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень