ON-LINE

Відомо, що призвело до загибелі риби в Усті

вівторок, 04 липня 2017
Винуватця ще встановлюють

Масова загибель риби в Усті відбулася через перевищення вмісту аміаку у воді. Як розповів нам заступник міського голови Олексій Хмілецький, минулого тижня після факту мору риби було проведено лабораторні дослідження води, а ветеринарна служба досліджувала рибу. Рибу з води прибрали, і відправили на утилізацію до костопільського ветсанзаводу. У Рівному ж намагаються з’ясувати, хто саме скинув у воду аміак.

На сьогоднішні йде обстеження, відомо тільки, що підвищено склад аміаку у воді. Це був десь аварійний скид, зараз з’ясовуємо, хто і чим скинув. Перевищення частки аміаку - удвічі. Це на ділянці від «Венеції» до нового будинку що побудований, до «La Riva», - каже Олексій Хмілецький.

За словами Олексія Хмілецького, минулими вихідними а також цього тижня, на згаданій ділянці Усті будуть піднімати шандори, аби скинути забруднену воду. Що ж до ремонту шлюзу, то ним опікується управління капітального будівництва.  Нині оголошено черговий тендер на проведення ремонтних робіт, адже попередній виконавець, підприємство Теплогазбуд, із цими роботами не впоралося. 

Риба гине в Усті вже не вперше, а ремонт шлюзу триває вже більше двох років, на це було виділено 2 млн грн у 2015 році

Теги: Риба, Устя, шлюз

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на прізвище Билень

    Сьогодні, близько 15:00 години, поблизу бізнес-центру готелю «Мир» було...
  • Втрачено чорний рюкзак

    Рюкзак чорного кольору з документами на ім'я Музичук Роман Миколайович втратили у районі...
  • Знайдено посвідчення водія

    Знайдено посвідчення водія, видане на прізвище Корецький Артем.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного