В Усті знову спливла риба

[media=68702]

У Рівному в річці Устя в чергове поспливала риба. У Рівнерибоохороні міста констатують цей факт й кажуть що на місці зафіксували задуху риби. Детальніше розповідає представник Рівнерибоохорони Юлія Глущук:

Було зафіксовано, що спостерігається задуха риби. Нами у свою чергу було повідомлено про це Рівненську міську раду, до державної екологічної інспекції та до ветеринарів. Ми висловили прохання про те, що би були відібрані проби води, в зв`язку з чим це сталося і щоб міська рада запобігла замору і задуху риби.

[media=68703]

Варто зауважити, що для того аби риба повноцінно існувала, рівненські надзвичайники будуть проводити насичення киснем річки Устя. Однак це відбудеться після рішення відповідних органів.

[media=68704]

[media=68705]

[media=68706]

[media=68707]

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень