Відомо, хто стане радницею Олександра Третяка

Нею стала 29-річна Марія Корнійчук

Сьогодні, 17 грудня, під час брифінгу міського голови Рівного Олександра Третяка за підсумками засідання комісії ТЕБ і НС, очільник міста назвав ім’я своєї радниці.

Марія Корнійчук проявила себе як хороший адміністратор, як хороший управлінець, рішення було логічним, тим паче, вона працювала в контексті передвиборчої кампанії, от, власне, і було рішення про те, щоб залишити її в команді, щоб вона працювала далі.

Відомо, що Марія Корнійчук до недавнього часу працювала у державному підприємстві “Рівненський науково-дослідний та проєктний інститут землеустрою”, а під час виборів міського голови була активним членом команди Олександра Третяка.

Марія Корнійчук має вищу освіту. Закінчила Рівненський аграрний коледж, вивчала геодезію у “Львівській політехніці”, а також навчалася у Національному університеті водного господарства та природокористування.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень