Відомо деталі ДТП на Грушевського за участю військових

Сьогодні у Рівному на перехресті вулиць Грушевського та Пухова трапилася дорожньо-транспортна пригода за участю військовослужбовців.

Військовий вантажний автомобіль в’їхав у легкову «Мазду». Зі слів очевидців події, військовослужбовці були напідпитку.

У прес-службі Патрульної поліції Рівного підтверджують факт участі військових у ДТП. Та зазначають, що зіткнення на Грушевського трапилося через недотримання безпечної дистанції під час руху транспортних засобів.

 «Через недотримання безпечної дистанції ця машина наздогнала «Мазду» на світлофорі через сповільненість реакції. А чи справді вони були п’яні, то за зовнішніми ознаками так, але чи насправді – покаже алкотест», – розповіла речниця прес-служби Патрульної поліції Рівного Оксана Юрченко-Погореляк.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Теги: РівнеДТП
Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень