Рівняни самі ремонтуватимуть ліфти

Проте, міська влада допомагатиме тим, хто візьметься це робити

Ремонт ліфтів у багатоповерхівках Рівного - турбота виключно самих мешканців будинку. Як ми повідомляли раніше, з понад тисячі ліфтів житлового фонду Рівного у половини, а це 502 ліфти, закінчився нормативний термін експлуатації, тобто їм уже понад 25 років. За словами міського голови Володимира Хомка? ані місто, ані область і навіть держава не мають до ліфтів ніякого відношення, після набуття чинності ще у липні 2015 року закону «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирних будинках». Тож ремонт ліфтів - це виключно клопіт власників квартир у будинку, говорить Володимир Хомко:

Ми розуміємо, що ремонтувати важко і грошей недостатньо, і готові допомогти. Але тільки допомогти! Ми не відповідаємо за ці ліфти, за ці ліфти відповідають власники квартир, які живуть у цих будинках. Це з 1 липня 2015 року з введенням в дію закону «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирних будинках». Тому, в якихось будинках люди будуть організовані і відремонтують ліфти, а ми допоможемо, в якихось - ні. А раз неорганізовані і не будуть ремонтувати, будуть ходити пішки. Прикро. Але так вимагає закон, - каже Володимир Хомко.  

Нагадаю, що управління праці свого часу поширювало інформацію, що серед виявлених порушень під час перевірки ліфтів є й такі, що створюють загрозу життю та здоров’ю людей: несправні прилади і пристрої безпеки, які впливають на безпечну експлуатацію ліфта, не проведено технічний огляд або експертне обстеження та закінчився встановлений термін роботи. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень