Відомо, через що захворіли діти у Мізоцькому інтернаті

На лікарняних ліжках уже побувало 19 дітлахів віком від 4 до 14 років

Кількість дітей, що постраждали від масового отруєння, зросла. Нагадаємо, напередодні стало відомо, що у Мізоцькій школі-інтернаті І-ІІ ступенів, що у Здолбунівському районі, потруїлося 17 дітей. Сьогодні у Острозьквій райлікарні хворих уже 19.

Про їх стан та причини хвороби говорить заступник директора Рівненського обласного лабораторного центру Ольга Брезецька:

На даний момент 19 дітей госпіталізовано. Їх стан, наскільки нам відомо, середньої важкості. На даний момент лабораторно підтверджено п’ять носіїв серед працівників закладу. Фактор передачі на даний момент не встановлено. Причиною спалаху (ред. - захворювання) стало порушення санітарних правил на даному об’єкті та недотримання  правил особистої гігієни, правил миття посуду та кухонного інвентарю, - розповіла Ольга Брезецька.

Прикметно, що наймолодшій дитині, яка захворіла, усього чотири роки, а старшим — 13-14 років.

Правоохоронці розпочали досудове розслідування у кримінальному провадженні за невиконання або неналежне виконання обов'язків щодо охорони життя та здоров'я дітей Кримінального кодексу України.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень