Відомо, що саме Україна вважатиме перемогою у війні з росією

Думка очільника ОП

Очільник Офісу президента України Андрій Єрмак розповів, що переможний план нашої країни включає повну деокупацію усіх територій, включно із Донбасом і Кримом, виплату репарації росією і міжнародні гарантії, які не дозволять рф напасти знову.

Розуміння перемоги чітко сформульоване нами. Це повернення територіальної цілісності, це компенсація за все те, що загарбники зробили з нашою країною, це повернення всіх наших людей з полону, і це повернення світу до чіткої системи міжнародної безпеки.

 

Це гарантії безпеки, які потребує Україна, щоб це ніколи не могло повторитися в майбутньому, – каже Андрій Єрмак.

Голова Офісу президента додав, що таке бачення вже погодили зі Сполученими Штатами.

Розуміння перемоги наше повністю збігається з розумінням наших партнерів, це найголовніше. У нас нема жодних розбіжностей – наші головні партнери, США, наші партнери – Британія, Німеччина, Франція – говорять про те, що підтримуватимуть нас до перемоги, – каже Єрмак.

Джерело: Європейська правда

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень