Відомо, коли НК «ВЕРЕС» зможе зіграти на рівненському «Авангарді»

До того моменту підрядник має здати першу чергу об’єкта

Завершення будівельних робіт на стадіоні «Авангард» у Рівному залежить від фінансування. На цьому наголошують в облдержадміністрації.

Утім, за попередніми підрахунками, зіграти там народний клуб «ВЕРЕС» зможе вже у березні наступного року, коли фірма-підрядник здасть першу чергу об’єкта.

Готовність стадіону на сьогодні становить 60%. Там вже завершили земляні роботи по чаші стадіону, центральному входу і східній трибуні. Потрібно завершити утеплення фасаду й облицювання центрального та бокового входів. На черзі – монтаж котельні та облаштування освітлення.

Нагадаємо, що масштабну реконструкцію рівненського «Авангарду» проводять у межах президентської програми «Велике будівництво».

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли пенсійне посвідчення на прізвище Резімова

У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774

У Рівному загубилася собака Луна

У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925

У Рівному шукають власників загублених ключів

Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415

Більше оголошень