Куди пішли працювати звільненні працівники ліквідованих РДА на Рівненщині

Звільнили декілька сотень людей

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

944 працівники звільнили з посад внаслідок реорганізації 16 райдержадміністрацій на початку року.

Більшість з них перейшли на роботу у новостворені райдержадміністрації або до територіальних громад, де продовжують працювати у галузях, які вели у колишніх РДА, розповів заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко.

На утримання працівників РДА після реорганізації стали спрямовувати з державного бюджету на 51,5 млн гривень менше, ніж раніше. Цього року на зарплати працівникам райдержадміністрацій з держбюджету виділили 123 мільйони гривень.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень