Відома рівненська краєзнавиця отримала почесну премію у 10 000 грн (ФОТО)

Галина Данильчук
Галина Данильчук

Напередодні у Рівному відбулося засідання комітету із присвоєння премії ім. Ігоря Свєшнікова в галузі охорони культурної спадщини краю.

Цьогоріч почесну премію отримала авторка книг «Рівне у долях його мешканців» та співавторка видання «Рівне на межі тисячоліть» - старша наукова співробітниця  обласного краєзнавчого музею Галина Данильчук.

Пані Галина багато років досліджує історію Рівного та його мешканців: як знаних рівнян, так і менш відомих, чиї долі тісно переплелися з історією обласного центру.

До початку пандемії разом із однодумцями вона щороку організовувала у Рівному унікальну подію «Свято однієї вулиці». Також стала активною учасницею загальноукраїнського заходу «Музейні гостини».

Нагадаємо, що премія імені Ігоря Свєшнікова вручається щорічно з 2006 року за значні досягнення в галузі охорони культурної спадщини Рівного та області. У грошовому еквіваленті - це 10 тис. грн.

Радіо ТРЕК у Тelegram. Viber: 063-73-4-106-4

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень