«Відібрали тротуар!»: рівняни бідкаються на забудову у центрі міста (ФОТО)

Роботи проводять без огорожі та висвітлення жодної інформації про те, що тут тепер буде. Тротуару фактично не залишилось

Сьогодні на вайбер Радіо ТРЕК надійшло повідомлення від чоловіка на ім’я Ігор. Він повідомив щодо проблеми, яка виникла практично у самісінькому центрі Рівного – на проспекті Миру:

Під час реконструкції квартири під комерцію за адресою: м. Рівне, проспект Миру, 2 (з боку готелю «Мир») виникла проблема. На невеликому тротуарі біля будинку виросли металеві стовпи, на яких має бути змонтований вхід до комерційних площ.

 

Цей вхід перекриває половину і так невеличкого тротуару. Тепер там пройти з дитиною за руку чи проїхати на велосипеді буде дуже важко.

 

Все це робиться, перегородивши тротуар стрічкою. Без монтування належної огорожі та висвітлення на ній інформації про проєкт реконструкції та дозвільної документації.

 

Перекриття тротуару наражає на небезпеку не тільки мешканців цього будинку, а й мешканців багатьох будинків, які мають спільний двір і прохід з будинком за цією адресою.

Ще дуже багато пішоходів користувались цим проходом, оскільки це центральна частина міста.

Наразі Радіо ТРЕК з’ясовує, чи є дозвільна документація на ці роботи і хто видав дозвіл на їх проведення.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Сергій Шевчук

Сергій Шевчук

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень