Від чого в Україні залежить розмір пенсії

У Пенсійному фонді поділилися важливою інформацією

При призначенні пенсії в Україні важливим є не лише стаж, а й те, яку заробітну плату отримував пенсіонер. Саме вона впливатиме на розмір майбутньої пенсійної виплати.

Згідно із Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» при обчисленні пенсії в Пенсійному фонді враховують заробіток людини за весь період страхового стажу, починаючи з 1 липня 2000 року.

 

Заробітну плату за цей період обчислюють за даними реєстру застрахованих осіб.

Між тим варто зазначити, що довідку про заробіток за будь-які 60 календарних місяців роботи поспіль до 1 липня 2000 року обов’язково потрібно надати ПФУ у разі, якщо людина після 1 липня 2000 року отримала менше ніж 5 років страхового стажу. В інших випадках довідку про заробітну плату можна надавати за бажанням.

Джерело: На пенсії

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень