Пенсії в Україні виплачуватимуть з благодійних внесків

Як це працюватиме

Пенсійний фонд України розробив та подав на обговорення проєкт Порядку сплати благодійної пожертви та виплат із цих пожертв пенсіонерам.

На сьогодні вже є механізм сплати благодійних внесків та подальшого розподілу цих коштів.  Меценати зможуть залишити пожертвування двох видів: знеособлені та персоналізовані. Щодо перших, то вони йтимуть «у спільний котел» і звідти Пенсійний фонд розподілятиме кошти на виплати усім людям похилого віку.

А ось персоналізовані пожертвування розподілятимуть по-іншому:

70% благодійного внеску йтиме собисто тому пенсіонеру, ім’я якого вказав меценат, а 30% відправлять для виплат усім пенсіонерам.

Меценат, який робить персоналізований внесок, повинен вказати такі дані пенсіонера, на користь якого він перераховує пожертву:

  • ПІБ пенсіонера, якому призначено пожертвування;
  • дату народження, реєстраційний номер облікової картки платника податків або серію та номер паспорта громадянина України.

Джерело: На пенсії

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень